Skladový operátor - Bor u Tachova

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.


NÁSTUP: IHNED

Pracovní podmínky: dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměrmzdu od 19.000,-Kč/měs.každý měsíc příspěvek na dopravu + příspěvek na závodní stravování4 týdny dovolené (HPP)možnost zvýhodněného ubytování (s příspěvkem)zálohy na mzdu již po 5ti odpracovaných směnáchBonusový program pro zaměstnance (tablety, mobilní telefony apod.)finanční odměnu za doporučení dalšího uchazeče, náborový příspěvek 2000,-Kč. O zaměstnání O společnosti: Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky Náplň práce: práce se skenerempráce na příjmu zboží (vychystávání míchaných palet)práce na baličcepráce je vhodná pro muže i ženy Požadavky: trestní bezúhonnost, doložení platného výpisu z RTzákladní matematické schopnostičasová flexibilita, ochota k práci přesčaszákladní znalost práce na PCpraxe v logistice výhodou Výhody: Hledáte lepší práci? Přijmeme nové zaměstnance do dlouhodobého pracovního poměru do logistické společnosti na Tachovsku. Práce v příjemném a přátelském prostředí, nástup možný ihned.

Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let.

LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost. 

logo

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Romana KAJEROVÁ
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2

Telefon: +420 800 197 197

Kód: Tech Data - skladník

Místo práce: Bor u Tachova

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.