Směnový vedoucí

Úklidová firma hledá pracovníka na pozici: SMĚNOVÝ VEDOUCÍ.

Místo: Kvasiny

Náplň práce:• Organizace a dohled nad dodržováním pracovních postupů,• Dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,• Tvorba materiálových požadavků pro Provozního vedoucího,• Řešení zástupů na svěřeném pracovišti,• Dohled nad zapracováním nových pracovníků úklidu,• Plnění plánu periodických prací,• Odpovědnost za dodržování platných směrnic a firemní legislativy.

Požadavky:• Zkušenost s vedením lidí nebo minimálně 1 rok praxe v oboru úklidových služeb,• Znalost práce na PC v prostředí MS Office,• Organizační schopnost a schopnost sociálního kontaktu,• Trestní bezúhonnost,• Praktické myšlení,• Schopnost přijmout odpovědnost,• Samostatný, aktivní přístup k výkonu funkce.

Nabízíme:• Zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti,• Motivující finanční ohodnocení,• Příjemný pracovní kolektiv,• Mobilní telefon, práce na HPP, benefity, nástup: ihned.

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: schuler@mwdias.com, tel. 736 516 099.

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Děkujeme předem za Vaše reakce.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od odeslání e-mailu, nebyl(a) jste vybrán(a) do výběrového řízení.

Firma: MW-DIAS, a.s.

Telefon: 736516099

Místo práce: Kvasiny

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé