BI SOLUTION EXPERT/KONSULTANT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušený v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Rád byste pracoval v moderním mezinárodním prostředí? Máte rád nové výzvy?

Pokud ano, jste právě vy ten, koho hledáme!

Máte možnost účastnit se na úspěchu společnosti, která vyvíjí aplikace pro miliony uživatelů. Pomůžeme Vám nastartovat Vaši kariéru správným směrem!

Náplň práce

  • Specifikace funkčních a nefunkčních požadavků
  • Podpora vývoje a implementace systémového řešení
  • Spolupráce s vývojýři, dodavateli a klíčovými uživateli
  • Definovat a optimalizovat řešení operativního modelu
  • Návrh datových a informačních zdrojů a jejich správa

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Roční bonus vztahující se k výkonu společnosti
  • Plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny)
  • Produkty společnosti zdarma
  • Místo výkonu zaměstnání: Olomouc

Požadujeme

  • Obsáhlá zkušenost s datovou analýzou a SQL procedurami
  • Znalost nástrojů Business Intelligence
  • Zkušenost se specifikací softwarových požadavků
  • Dřívější tvorba activity nebo entity-relationship diagramů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lucie Sedláčková

Telefon: +420 777498774

Kód: 11438

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé