Soustružník na konvenčním soustruhu SU 50/1000

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.

Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 2 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 220 technických pracovníků a 280 pracovníků ve výrobě.

Ale dost teorie!

„Chceš práci bez zázemí, podpory a péče o zaměstnance? Běž ji hledat jinam.“„My ti nabídneme tradici, úspěch a rozvoj. Přijď za námi do VUES!“

Ve výrobě na tebe čeká pracovní místo na pozici Soustružník na konvenčním soustruhu SU 50/1000Ve dvousměnném provozu budeš mít radost z precizně vysoustružených obrobků a tvoje práce na našem pracovišti na ulici Jarní tě bude bavit.

Bude fajn, pokud ti doma leží výuční list v oboru. A ještě víc nás potěší, jestliže umíš číst technickou dokumentaci a měl bys umět pracovat na konvenčním soustruhu.

Nabízíme ti jisté pracovní místo ve firmě s dlouholetou tradicí a tvůj plat tomu bude plně odpovídat. Určitě tě potěší i čtvrtletní odměny dle hospodářských výsledků společnosti. Budeme na tebe myslet i na Vánoce a v případě životních a pracovních jubileí.

A i když se ti ani nebude chtít opustit parťáky ve výrobě, protože u nás je fajn atmosféra, dáme ti 5 týdnů volna!

K tomu se u nás navíc dobře najíš a nebude tě to skoro nic stát, přispějeme ti na čistění pracovních oděvů a můžeme se dokonce podílet na tvém životním pojištění nebo řešení nutnosti bezúročné půjčky.

Abychom nezapomněli – protože pro nás budeš na prvním místě, budeme tě dále vzdělávat a máme na to propracovaný systém.

Co za to od tebe budeme chtít? Abys neměl obě ruce levé, byl fit a v kondici, byl trestně bezúhonný a nebude ti sem tam vadit práce přesčas.

Tohle všechno si přece nemůžeš nechat ujít. Nečekej a pošli svůj životopis na email personalistika@vues.cz a my už se s tebou spojíme. Těšíme se na tebe!

Veronika VeithpersonalistaVUES Brno s.r.o.Mostecká 992/26, 614 00 BrnoTel.:      545 551 126E-mail:  veith@vues.czweb:     www.vues.cz 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.