Soustružník pro soustruh SU50

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.

Soustružník na soustruh SU50

VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 2 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 530 zaměstnanců, z toho asi 310 pracovníků ve výrobě a cca 220 technických pracovníků.

Hledáme nového kolegu do výroby pro naši provozovnu na Mostecká 26 v Brně. Jde o vlastní obsluhu obráběcího stroje, manipulace s dílci, používání měřidel, čtení výkresové dokumentace a úklid pracoviště

NÁPLŇ PRÁCE:

·        soustružení kovů – veškeré soustružnické práce, soustružení povrchů, čel a otvorů

·        kuželové soustružení venkovní i vnitřní

·        zápichy, vrtání děr, závitování

·        práce v lunetě a na trnu

·        úpravy dílců, přetáčení svazků

·        hrubování a šlichtování plášťů

·        soustružení falců na statorech

·        přetáčení hotových motorů, opravy dílců.

Práce s měřidly – používání posuvných měřítek, mikrometrů, úchylkoměrů, kalibrů a etalonů.

Dokumentace – čtení výkresové dokumentace, dodržování a vyplňování technologických postupů.

Požadované vzdělání a praxe:

·        vyučen v oboru obráběč kovů

·        znalost čtení technické dokumentace

·        praxe 2 roky na klasickém soustruhu je podmínkou

Další požadované znalosti a vlastnosti:

·        Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, schopnost učit se novým věcem, komunikativnost a flexibilita.

Nabízíme:

·        Zajímavou práci ve dvousměnném provoze na naší provozovně na ulici Mostecká v Brně

·        7,5 hodinovou pracovní dobu ve dvousměnném provozu

·        5 týdnů volna za kalendářní rok

·        zázemí stabilní společnosti

·        odpovídající mzdové ohodnocení

·        odměny ve vazbě na plnění osobních ukazatelů

·        závodní stravování za zvýhodněnou cenu

·        příspěvek na čištění pracovních oděvů

·        příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění nebo na volnočasové aktivity

·        osobní a profesní rozvoj

Tohle všechno si přece nemůžete nechat ujít. Nečekejte a zašlete svůj životopis na e-mail gryc@vues.cz a my už se s Vámi spojíme. Těšíme se na Vás.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Odpovědí na tento inzerát či zasláním svého životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, Husovice, 614 00 Brno Souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám bez Vašeho předešlého souhlasu.

Firma: VUES Brno s.r.o.

Kontakt: Jan Gryc
Mostecká 26
614 00 Brno

Telefon: 545 551 125

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé