Soustružník na soustruhu SU 50

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.

Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 2 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 280 pracovníků ve výrobě a cca 200 technických pracovníků.

Ale dost teorie!

„Chceš práci bez zázemí, podpory a péče o zaměstnance? Běž ji hledat jinam.“

„My Ti nabídneme tradici, úspěch a rozvoj. Přijď za námi do VUES!“

Ve výrobě na Tebe čeká pracovní místo na pozici Soustružníka kovů na soustruhu SU 50

Ve dvousměnném provozu budeš mít radost ze soustružení na velkém soustruhu a Tvoje práce na našem pracovišti na ulici Mostecká Tě bude bavit.

Bude fajn, pokud Ti doma leží výuční list v oboru. Ideální bude, pokud už máš praxi na soustruhu. Pracoval bys na menším soustruhu, na kterém se soustruží komponenty pro menší motory v rámci naší dokončovací dílny. Budeš soustružit venkovní a vnitřní průměry a závitování. Musíš umět pracovat s měřidly

Nabízíme Ti jisté pracovní místo ve firmě s dlouholetou tradicí a Tvůj plat tomu bude plně odpovídat. Určitě Tě potěší i čtvrtletní odměny dle hospodářských výsledků společnosti. Budeme na Tebe myslet i na Vánoce a v případě životních a pracovních jubileí.

A i když se Ti ani nebude chtít opustit parťáky ve výrobě, protože u nás je fajn atmosféra, dáme Ti 5 týdnů volna!

K tomu se u nás navíc dobře najíš a nebude Tě to skoro nic stát, přispějeme Ti na čistění pracovních oděvů a můžeme se dokonce podílet na Tvém životním pojištění nebo řešení nutnosti bezúročné půjčky.

Abychom nezapomněli – protože pro nás budeš na prvním místě, budeme Tě dále vzdělávat a máme na to propracovaný systém.

Co za to od Tebe budeme chtít? Abys neměl obě ruce levé, byl fit a v kondici, byl trestně bezúhonný a nebude Ti sem tam vadit práce přesčas.

Tohle všechno si přece nemůžeš nechat ujít. Nečekej a pošli svůj životopis a my už se s Tebou spojíme. Těšíme se na Tebe!

Veronika Veith

personalista

VUES Brno s.r.o.Mostecká 992/26

614 00 BrnoTel.:      545 551 126

E-mail:  veith@vues.cz

web:     www.vues.cz 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.