BI SPECIALISTA

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáš pozici v oblasti vývoje, BI technologií a SQL? Šla by ti komunikace s programátory při společném nastavování technických procesů?

Pokud chceš pracovat na mezinárodních projektech, ozvi se! Hledáme nový tým seniorů i juniorů!

Náplň práce

  • Analýza požadavků a potřeb zákazníka
  • Návrh informačních systémů
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Budování rozsáhlých systémů
  • Tvorba technické dokumentace

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Rozmanitý systém interních benefitů
  • Možnost zahraniční stáže
  • Odborné zaměření
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Požadujeme

  • Komerční či školní zkušenost v oblasti BI
  • Znalost SQL jazyka
  • Střední úroveň anglického jazyk
  • Výborné analytické a logické myšlení

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lucie Sedláčková

Telefon: +420 777498774

Kód: 6567

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé