Specialista BOZP a PO

Pracovní náplň

Náplň práce v oblasti BOZP/PO:

  • koordinace a zajištění dodržování BOZP/PO dle národní legislativy ve spolupráci s externími dodavateli
  • implementace mezinárodních směrnic a příprava národních směrnic v oblasti BOZP/PO
  • kontrola dodržování pravidel BOZP/PO na centrále společnosti i na provozovnách - občas cestování v rámci celé ČR
  • správa systému bezpečnosti práce
  • management kvality/optimalizace procesů
  • sdílení know-how na mezi/národní úrovni
  • provádění pravidelných školení zaměstnanců ve spolupráci s externími dodavateli
  • aktualizace a rozvoj školicích materiálů
  • vytváření mezi/národních reportů

Náplň práce v oblasti pracovně-lékařské péče:

  • koordinace pracovně-lékařské péče s externími dodavateli
  • koordinování prošetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • vyhodnocování příčin pracovních úrazů a navrhování adekvátních opatření
  • komunikace s pojišťovnami a příslušnými úřady
  • spolupráce při kategorizaci pracovních míst
  • zastupování společnosti při kontrolách státních úřadů

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • odborně způsobilá osoba v oblasti BOZP/PO (certifikáty)
  • znalost platné legislativy a odborné problematiky BOZP/PO
  • znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovn
  • výborné komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • *řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zajímavé a stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha
  • termín nástupu: co nejdříve

Poznámka

Pokud splňujete všechny(!) požadavky, tak prosím pošlete strukturované podrobné CV a doklad o odborné způsobilosti v BOZP na info@ehr-int.cz

Firma: E.H.R spol. s r.o.

Kontakt: Hana REIGL
Chrudimská 1575/6
130 00 Praha 3

Telefon: 222254501

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé