Specialista v oblasti financí a ekonomiky (Reprezentant společnosti) - JIHLAVA

Náplň práce: vedení odborných konzultací, analytické rozbory a simulace nejvhodnějšího řešení, dodržování etických a pracovních zásad, základní znalosti personalistiky a vedoucí schopnosti.

Požaduje: SŠ, VŠ (nejlépe ekonomického směru, není podmínkou), všeobecné znalosti, práci na PC (uživatelská úroveň), potenciál pro osobní rozvoj a další vzdělávání, upravený vzhled

Nabízí: stabilitu přední poradenské společnosti, která vytváří kvalitní podmínky pro smysluplnou práci, časovou flexibilitu, kariérní růst závislý na vlastní aktivitě a tomu odpovídající platové ohodnocení, dlouhodobou perspektivu a možnost osobního rozvoje.

„Buď sám sebou a staň se úspěšný “

Nástup dohodou. Dvoukolové výběrové řízení probíhá v Plzni. Možnost zajistit průběh prvního kola řízení pomocí aplikace Skype.

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete požadavky. Posílejte svůj životopis na email: brejchovah@volny.cz

Firma: Mgr. Hana Brejchová

Kontakt: Mgr. Hana Brejchová
Jagellonská 494/7
30100 Plzeň

Telefon: 777343866

Místo práce: Jihlava

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé