Specialista OCG / Run-ability servisu

Náplň práce:- Zajišťování servisu zařízení pro provádění „run-ability“ servisu u zákazníků v celé Evropě- Zajišťování podpory v rámci odstávek- Technická příprava na jednotlivé zakázky- Seřizování a nastavování strojního zařízení- Instalace strojního zařízení- Podpora servisního střediska- Provádění broušení a nástřiků válců u zákazníka- Servis válců- Údržba svěřeného zařízení a vybavení- Provádění údržbářských prací během probíhajícího servisu- Zajištění okamžitých oprav strojního vybavení- Vizuální kontroly- Dobrá spolupráce se zákazníky  - Reporting

Požadavky: - Zkušenosti v oblasti montážních prací nebo údržby - Základní znalost softwaru Microsoft Office- SOŠ nebo SOU technického směru- Základní znalost Anglického jazyka- Vysoké pracovní nasazení a flexibilitu- Přesnost- Iniciativní přístup a proaktivní přístup- Osobní motivace

Nabízíme:  - Zaměstnání v nadnárodní společnosti- Nadstandardní platové podmínky- Po zapracování - služební automobil- Týden dodatkové dovolené- Příspěvek na stravování- Příspěvek na relaxaci- Příspěvek na penzijní připojištění dle odpracovaných let- Zdravotní péči rozšířenou o očkování- Možnost dále se zdokonalovat v cizích jazycích- Možnost karierního růstu

Nástup:- možnost nástupu ihned

Místo výkonu práce: Štětí, Litoměřická 272, prostory firmy VALMET s.r.o.V případě zájmu posílejte své životopisy na michaela.langerova@valmetpartners.com nebo volejte na tel. č. +420 416 813 100.

Firma: Valmet s.r.o.

Kontakt: Michaela LANGEROVÁ
Litoměřická 272
411 08 Štětí

Telefon: 724734605

Místo práce: Štětí

Plat: 40000 - 45000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé