SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY S AJ A FJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zákaznicky orientovaný člověk? Dokážete zákazníky ohromit perfektní znalostí produktu? Máte nadání pro komunikaci a to i v anglickém a francouzském jazyce?

Potom se přihlaste do výběrového řízení na pozici

Náplň práce

  • Udržování a zlepšování vztahů se zákazníky
  • Výpomoc s volbou produktu dle preferencí zákazníka
  • Zodpovědnost za dodržování termínů
  • Telefonická, e-mailová a faxová komunikace
  • Vyřizování zákaznických požadavků, stížností
  • Reportování manažerovi zákaznické péče
  • Spolupráce s oddělením prodeje a finančním oddělením

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Denní využití jazykových znalostí
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost stravování na pracovišti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Praxi v oblasti péče o zákazníka min. 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost francouzského jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Znalost účetnictví/daňové problematiky výhodou
  • Perfektní komunikační schopnosti a profesionalitu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Alena Bordovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 777549877

Kód: 10231

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé