SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a hledáte novou profesní výzvu? Jste spolehlivý a vylepšování procesů Vám není cizí? Láká Vás práce na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY na Vysočině? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme!

Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (30-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • vybudování systému plánování výroby
  • tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
  • zajištění kapacitního plánování výroby
  • kontinuální zlepšování, spolupráce s dalšími odděleními
  • sledování nákladů a snaha o zvýšení efektivnosti
  • analýza a optimalizace procesů ve výrobě

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • organizační schopnosti, systematické myšlení
  • schopnost řešit problémy, aktivní přístup

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra Baronová

Telefon: +420 773737664

Kód: 10876

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé