SPECIALISTA POJIŠTĚNÍ VOZIDEL - JINDŘICHŮV HRADEC

  • Náplň práce:- sjednávání povinného (havarijního) pojištění- exkluzivní podmínky pro klienty od světové pojišťovny- nadstandardní odměna- hlavní nebo vedlejší činnost (pružná doba)- následná péče o klienty
  • Požadujeme:- střední vzdělání- znalost práce na PC (notebook výhodou)- komunikační schopnosti- zkušenosti z obchodních jednání výhodou- praxe v uzavírání smluv výhodou
  • Nabízíme:- odměna vyplácena dlouhodobě (stabilizace příjmu - následné provize)- v rámci následné péče o klienty možnost rozšíření nabídky o další produkty

Firma: Salve Finance,a.s.

Kontakt: MILADA HLUCHÁ
JIRÁSKOVA 116
389 01 VODŇANY

Telefon: 603 269130

Místo práce: JINDŘICHŮV HRADEC

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé