PROGRAMÁTOR VE VÝROBĚ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Láká Vás práce technického rázu, kde dostanete prostor k vlastnímu vedení projektů? Baví Vás programování?

Pak hledáme právě Vás, dejte nám o sobě vědět!

Zahraniční výrobní firma hledá nového kolegu na pozici

Náplň práce

  • programování výrobních strojů, vývoj SW
  • diognóza chyb a poruch, opravy jednodušších poruch
  • spolupráce s externí firmou na odstraňování složitějších poruch
  • vedení nových projektů a uvádění nových strojů do provozu
  • komunikace s pracovníky ve výrobě, spolupráce s ostatními odděleními firmy

Nabízíme

  • fixní + variabilní mzdové ohodnocení
  • možnost odborného a jazykového zdokonalení formou kurzů
  • mobilní telefon a notebook
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování/stravenky
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Frýdek Místek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - elektro/automatizace
  • zkušenost s programováním v C++
  • znalost programování robotů velkou výhodou
  • osvědčení dle vyhlášky 50 § 5
  • znalost technické angličtiny nebo němčiny
  • orientaci ve strojírenství a v technické dokumentaci
  • zájem o další vzdělávání a rozvoj

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Alena Bordovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 777549877

Kód: 11761

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé