Nabídky práce do e-mailu

Specialista servisu chromatografie spektroskopie

Pro našeho klienta českou technickou společnost, se zaměřením na řešení analytických problémů v laboratořích a v průmyslových aplikacích, hledáme zkušené servisní techniky. Firma dodává chromatografické přístroje a příslušenství pro analytické a semipreparativní aplikace, pro purifikační procesy, chemikálie, referenční materiály, přístroje a senzory pro měření fyzikálních veličin, systémy a příslušenství pro předúpravu vzorků. V současné době hledáme zkušené servisní techniky

Požadovaný profil:

VŠ/SŠ technické obory

Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni

Zkušenosti s technologiemi GC, HPLC nebo GC/MS, LC/MS min. 3 roky

Zkušenosti se servisem, nákupem náhradních dílů

Lokalita bydliště Praha

Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič (důležitá ochota cestovat)

Schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost

Náplň pracovního dne:

Servisní zásahy pro chromatografické a spektrometrické přístroje

Zajišťování technické podpory

Instalace dodaných systémů a školení zákazníka pro jejich používání

Komunikace se zahraničními dodavateli (nutná AJ slovem i písmem)

Objednávání potřebných náhradních dílů

Pozice zahrnuje cestování zejména po ČR

Spolupráce v týmu 9 lidí pro celou ČR

Nabídka společnosti:

Zázemí silné české firmy

Práce na zajímavých zakázkách

Možnost dalšího růstu

Zajímavé finanční ohodnocení (30 až 40 Tisíc Kč ve fixu) plus bonusy

Nástup ihned

Benefity společnosti

CustomerCategory

Laboratorni-merici-technika;Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lucie Mičková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 556 724
E-mail: mickova@profeskontakt.cz