Specialista technické dokumentace - až 35 000 Kč - Praha východ - IDEÁLNÍ PRO A

Láká Vás práce v oblasti automotive? Toužíte pracovat pro špičkovou firmu? Jste absolvent/ka a přemýšlíte, jak nastartovat svou kariéru?

Pokud ANO, hledáme právě Vás!

Nabízíme

  • zajímavá práce u stabilní mezinárodní společnosti
  • mzda až 35 000 Kč v závislosti na zkušenostech
  • možnost seberealizace
  • pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nadstandardní příspěvek na jazykové kurzy
  • pravidelný kontakt s novinkami v automobilovém průmyslu
  • možnost kariérního růstu

Náplň práce

  • vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat
  • správa 3D zákaznických dat (Audi, BMW, Mercedes, VW...)
  • analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
  • vytvoření dokumentace a prezentačních materiálů jednotlivých komponentů vozidel
  • odpovědnost za změnové řízení technické dokumentace
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • odpovědnost za dodržení kvality a termínů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ technického směru, i školní praxe výhodou (studentské projekty/práce, automobilový průmysl)
  • vhodné i pro absolventy
  • znalost konstrukčních systémů CATIA V5 nebo Siemens NX výhodou
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • ochota učit se
  • zapálení pro automotive
  • spolehlivost, preciznost, samostatnost

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na praha@jobleader.cz nebo nás kontaktujte na 778 762 555.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Pavel Jurečka
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143437

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé