SPECIALISTA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi se seřizováním lisů na plasty/pryž a hledáte práci ve společnosti se zajímavým výrobním programem, kde byste mohli profesně růst? Potom je tato nabídka určena právě Vám!!

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce

  • seřízení lisů a výměna forem
  • kontrola vstřikovacích lisů
  • kontrola kvality vyrobených komponentů
  • odpovědnost za dobrý stav výrobních nástrojů
  • zajištění plynulého chodu výroby

Nabízíme

  • být členem prosperující výrobní společnosti
  • motivující platové podmínky
  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost odborného vzdělávání
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Požadujeme

  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • strojírenské vzdělání s technickým zaměřením
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zkušenosti s programováním výhodou
  • znalost technologií zpracování plastů

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Martina Malečková
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775787777

Kód: 3905

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé