SPECIALISTA VÝROBY - AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zájem o uplatnění v automotive? Chcete spojit Vaši budoucí kariéru se silným hráčem na trhu? Pokud jste si odpověděli ANO, tak čtěte dále!!!

Výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu hledá do svých řad kolegu na pozici

Náplň práce

  • aktivní podílení se na plynulém chodu výroby na svěřeném výrobním úseku
  • tvorba a následná kontrola pracovních postupů
  • neustále řešení problému vzniklých běžnou výrobou
  • celková zodpovědnost za svěřený úsek – práce se zaměstnanci (kontrola docházek, kvalita práce…)

Nabízíme

  • spolupráci se stabilním hráčem na trhu
  • mzdové ohodnocení přímo úměrné zkušenostem
  • možnost kariérního postupu
  • společnost přispívá na zdravotní a penzijní pojištění
  • zlepšení komunikace v AJ
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • stravování na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ strojírenského nebo automotive zaměření
  • 1 – 3 roky praxe na pozici spojené s výrobou (technolog, procesní specialista, team leader)
  • anglický jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • technické znalosti na pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC: SAP, MS Office
  • řp. sk. B
  • práci ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Tvrdý
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 778407766

Kód: 8945

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé