HR – Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

Náplň práce :

  • Příprava a implementace národních a mezinárodních vzdělávacích a rozvojových programů
  • Organizace vzdělávacího procesu, zajišťování vzdělávacích a rozvojových  aktivit
  • Realizace národních a mezinárodních HR projektů (se zaměřením na Assessment centra, Development centra)
  • Vyhotovování reportingů a analýz
  • Spolupráce na programech kariérního růstu zaměstnanců
  • Do bodoucna možnost samostatného vedení  národních i mezinárodních projektů oddělení vzdělávání

Požadujeme :

  • VŠ vzdělání, oblast andragogiky a příbuzných oborů výhodou
  • Praxe v oblasti vzdělávání zaměstnanců 2 roky, ideálně v mezinárodní společnosti
  • V rámci dosavadní praxe zkušenost s Assessment a Development Centry organizace, hodnocení atd.)
  • Zkušenost s projektovým řízením velkou výhodou
  • Aktivní znalost němčiny NEBO angličtiny, výhodou alespoň pasivní znalost NJ (k aktivní angličtině)
  • PC gramotnost (PPT, Excel)
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, nadprůměrné organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
  • Pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Motivující mzda
  • Perspektivní práce v interním HR úspěšné mezinárodní společnosti
  • Pracoviště Praha
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Firma: E.H.R spol. s r.o.

Kontakt: Hana REIGL
Chrudimská 1575/6
130 00 Praha 3

Telefon: 222254501

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé