Specialista zákaznické linky - PASIV

Pro našeho velmi významného klienta, nadnárodní společnost, hledáme více vhodných kandidátů na výše jmenovanou pozici

Náplň práce:

  • pouze příjem požadavků od zákazníků
  • poskytování klientského servisu
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech v interním informačním systému

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání - zkušenosti z obdobné pozice, alespoň formou brigády (operátor call centra, telemarketing)
  • znalost Aj vítána (nikoliv podmínka)
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, důslednost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci v moderním klimatizovaném pracovním prostředí mezinárodní společnosti
  • odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj
  • zajímavé motivující finanční ohodnocení, fix + odměny odvislé od výkonu, celkem až 24 tis. brutto / měs.
  • stravné
  • možnost profesního růstu - pracovní doba Po – Pá (mimo víkendy), vhodné i pro studenty, či absolventy VŠ
  • nástup od 1. 6. 2016
  • místo pracoviště: nedaleko centra Brna
  • v případě zájmu zašlete životopis na e-mail brno@jobledaer.cz, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo 773 685 555

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Veronika Svítková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146265

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé