Správa objektu - Plzeň

Náplň práce

  • komunikaci se zástupcem majitele budov ohledně jejich údržby
  • běžné opravy a údržba na budově (výměna žárovek, kliky u dveří, osvětlení haly, sedání trávy, oprava okopů, toalet...)
  • péče o kompresory, vakuové pumpy (zajištění servisu, revize apod)
  • správa požárního systému a bezpečnost (alarmy, kamery, turnikety)
  • zajištění pravidelných revizí elektro zařízení
  • reportingy procesnímu inženýrovi (pravidelné odečty elektroměrů apod.)

Požadujeme

  • znalost AJ,NJ výhodou
  • praxe v oboru
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • HPP na dobu neurčitou
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní spoření

Místo výkonu práce: Plzeň - jih

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Králová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143456

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé