Stavbyvedoucí - inženýrské sítě Praha, Česká republika

Jsme plně certifikovaná personálně poradenská společnost s platným povolením Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Poskytujeme služby v oblasti zprostředkování zaměstnání, vyhledávání a náboru pracovníků, přímého oslovování vybraných specialistů a poradenství se zaměřením na management lidských zdrojů. Neděláme agenturní zaměstnávání, vždy se jedná o HPP s pracovní smlouvou uzavřenou mezi zaměstnancem a firmou, pro kterou pracuje. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Požadavky

- SŠ vzdělání stavebního zaměření;- praxi v oboru na obdobné pozici alespoň 3 roky;- orientaci ve stavební a technické dokumentaci staveb;- znalost práce na PC (MS Office, Internet);- řidičský průkaz skupiny B;- samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, flexibilita.

Nabídka

- tvůrčí a zajímavou práce;- odpovídající finanční ohodnocení;- práce v dynamickém pracovním kolektivu;- zaměstnanecké výhody.

Pracovní náplň

- řízení a organizace prací na vymezeném úseku dle operativního plánu výroby;- kontrola dodržování pracovní a technologické kázně;- zajišťování stavebních materiálů a koordinace dodávek na stavbě;- koordinace a operativní řízení nasazení potřebné stavební mechanizace;- zajišťování úkolů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví;- zajišťování technické dokumentace stavby a vedení příslušné agendy.

logo

Firma: PRÁCE plus, s. r. o.

Kontakt: Mgr. Martin Novák
Sokolovská 194/205
190 00 Praha 9 - Vysočany

Telefon: 777777756

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.