Strážný - ČID, PID

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Prestižní bezpečnostní agentura AVES PLUS, s.r.o. přijme do svého kolektivu: Pracovníka ostrahy – Strážného.

Pozice vhodná pro pracovníky s ČID nebo PID. Nutné docházení na zakázky společnosti v rámci města Brna!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • ochrana a kontrola majetku klienta

  • pochůzková činnost

  • střežení objektu

  • drobná administrativa

  • práce ve firemní uniformě

POŽADUJEME:

  • práce vhodná pro ČID a PID

  • trestní bezúhonnost

  • dobrý zdravotní a psychický stav

  • praxe v oblasti fyzické ostrahy výhodou

  • samostatnost a logické myšlení

NABÍZÍME:

  • práci pro osoby se zdravotním omezením – ČID, PID

  • trvalé uplatnění v oboru bezpečnosti

  • profesionální zaškolení

  • možnost karierního růstu

  • zajímavé fin.ohodnocení

  • možnost práce na HPP,

  • nástup dohodou, možný ihned

  • bydliště ve Brně výhodou

Ubytování neposkytujeme!

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková
Uzavřená 5
615 00 Brno

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 10000 - 15000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé