STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici konstruktéra? Domluvíte se anglicky a baví Vás konstrukční práce ve 3D programech? Rádi byste pracovali na zajímavých mezinárodních projektech? Pak využijte jedinečnou šanci ucházet se o práci na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR v Brně!

Mezinárodní výrobní společnost rozjíždějící novou pobočku v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici

STROJNÍ KONSTRUKTÉR (32-42.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce mechanických systémů
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Tvorba 3D modelů v programu SolidWorks
  • Řešení technických problémů s výrobou
  • Práce na mezinárodních projektech

Nabízíme

  • Zajímavou práci v moderním a příjemném prostředí
  • 13. mzda, týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajištěné stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství
  • Znalost tvůrčí práce ve 3D programech
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Schopnost týmové práce, kreativitu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Marcela Kudláčová

Telefon: +420 775474384

Kód: 12780

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé