Strojní mechanik / Strojník až 23.000 Kč/měsíc + 90 Kč stravenky

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za přiřazený úsek - chlazení / chladírenská zařízení
  • obsluha chladící technologie (kompresorů, čerpadel, tlakových nádob,…)
  • kontrola a údržba zařízení
  • kontrola a údržba elektro rozvodů strojoven chlazení

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, moderní prostředí
  • ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ dle praxe až 25.000 Kč/ měsíc + odměny
  • dlouhodobou spolupráci,HPP
  • benefity - stravenky 90 Kč a další zaměstnanecké výhody
  • pracoviště Kladensko

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru - obor elektro / strojírenství výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 - podmínkou
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou - oprava nebo nastavování strojů a zařízení
  • znalost mechaniky, hydrauliky, orientace v technických výkresech
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (12 hod směny)
  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Helena Kachlíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 144648

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé