STROJNÍHO ZÁMEČNÍKA a OPRAVÁŘE ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Významný prodejce zemědělské, lesnické, stavební a komunální techniky - firma MANATECH CZ - přijme do svého týmu  nového

STROJNÍHO ZÁMEČNÍKA a OPRAVÁŘE ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Náplň práce:

 - opravy, servis a údržba zemědělských strojů,

 - montáž a zavádění nových strojů do provozu,

 - spolupráce při výrobě lesnických ochran a zemědělských adaptérů,

 - komunikace se zákazníky při servisním zásahu nebo při zavádění strojů do provozu.

Očekáváme:

 - vyučení, popř. SŠ vzdělání v oboru,

 - manuální zručnost,

 - iniciativní a zodpovědný přístup,

 - řidičský průkaz B/vítáno BE, T, C, CE

- schopnost učit se novým věcem,

 - časovou flexibilitu.

Nabízíme:

 - zázemí stabilní společnosti,

 - příležitost k seberealizaci,

 - možnost osobního a profesního růstu v rámci

   společnosti,

 - odpovídající finanční ohodnocení,

 - zaměstnanecké benefity.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Firma: MANATECH CZ s.r.o.

Kontakt: Aneta Kliská

Telefon: 565 534 076

Místo práce: Humpolec

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé