SUPERVIZOR SKLADU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi vedení skladu výrobní společnosti? Chtěli byste se v budoucnosti realizovat u mezinárodně uznávané společnosti jako SUPERVIZOR SKLADU? Ovládáte angličtinu nebo němčinu na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem?

Pak tu máme příležitost právě pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive na Chomutovsku hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kompletní vedení skladu
  • Nepřímé řízení několika desítek podřízených
  • Tvorba pracovních postupů
  • Zajištění auditů v oblasti logistiky
  • Plánování obsazenosti směn, dle vytíženosti provozu
  • Vedení projektů v logistice

Nabízíme

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Příspěvek na stravování, možnost jazykových kurzů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Kadaň

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe na pozici vedoucího skladu nutná
  • Alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (občasná telefonická komunikace)
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Dobré organizační schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. František Hladík
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775474383

Kód: 12414

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé