SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte víceleté zkušenosti z výrobní společnosti s dodavatelskou kvalitou? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej i nadále využívali?

Pokud Vás zajímá prostředí mezinárodní společnosti a maximální využití anglického jazyka a dosavadních zkušeností, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Expandující nadnárodní společnost sídlící nedaleko Plzně přijme schopného kandidát na pozici

Náplň práce

  • zodpovědnost za realizaci a hodnocení auditů u dodavatelů
  • vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • řízení kvality dodavatelů, řešení zjištěných problémů
  • spolupráce s oddělením nákupu a oddělením kvality

Nabízíme

  • lákavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • 1 týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • možnost využití jazykových kurzů
  • systém měsíčních bonusů
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ zaměřenou technickým směrem
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni
  • ochotu pracovat a proaktivní přístup k práci
  • znalost nástrojů a metod kvality výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Lenka Sládková

Telefon: +420 775787072

Kód: 9848

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé