Svářeč

Láká Vás zajímavá práce na prestižních zakázkách? Hledáte výborný kolektiv a možnost dalšího profesního růstu? Chcete mít možnost ovlivnit svůj výdělek?  Jste samostatný/á a umíte nést spoluodpovědnost za svou práci a práci týmu?

Pokud ano, velmi rádi Vám nabídneme uplatnění ve společnosti GASCONTROL, společnost s r.o., stabilní, české společnosti s velmi dobrým zázemím, realizující zakázky v oboru energetiky.

Pro naše nové projekty hledáme uchazeče na následující pozici:

Svářeč

Náplň práce:

Svařování a pokládky plynovodů VTL,STL,NTLSvařování potrubí svařovacími automaty  Lincoln Electric Power Wave s 350Montáže technologických celkůVýroba regulačních stanic plynuVýroba plnících stanic CNGSvařování a montáže produktovodůPrůmyslové montáže

Požadujeme:

Platná státní zkouška dle ČSN EN ISO 9606-1 ( ČSN EN 287-1). Vhodné i dle doplňujících norem PED 97/23/EC a dle ČSN EN 12732.Požadované metody svařování  111, 311, 135, 136 nebo 141.Zkušenost se svařováním potrubí, ideálně v oboru plynárenstvíZnalost čtení výkresové dokumentaceSpolehlivost, samostatnost, odpovědnost, schopnost poradit si s nepředvídanými situacemiOchota cestovatŘidičské oprávnění sk. B, výhodou skupina C  profesní

Nabízíme:

Jistotu práce v dynamicky se rozvíjející firměMotivující platové ohodnoceníVynikající firemní zázemí a podporuMožnost osobního růstu a profesního vzdělánídalší bonusy

Místo výkonu práce: Ostravsko            Termíny nástupu: dle dohody, možno ihnedPokud Vás zaujala naše nabídka, pak kontaktujte personální oddělení:

Paní Denisa Macurová,Helánová Dagmar

Tel.:596496428

Email: pu@gascontrol.cz

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností GASCONTROL společnost s r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GASCONTROL, společnost s r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Firma: GASCONTROL, společnost s r.o.

Kontakt: Denisa Macurová
Nový Svět 1407/59a
735 64 Havířov - Prostřední Suchá

Telefon: 596496411

Místo práce: Havířov-Prostřední Suchá

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé