Svářeč

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 6 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 220 technických pracovníků a 280 pracovníků ve výrobě.

VUES roste a rozvíjí se, a proto potřebujeme i Vás!

Ve výrobě se nám uvolnila pozice Svářeče. V provozu na ulici Jarní v Brně Vás potřebujeme v dvousměnném provozu. Budou za Vámi vidět svařené plechy a zkompletované dílce dle výkresové dokumentace.

Potřebujeme od Vás, abyste byl vyučen v oboru zámečník, měl platné svářečské zkoušky na CO2, v posledních dvou letech aktivně svařoval a samozřejmě uměl číst v technické dokumentaci. Očekáváme od Vás fyzickou zdatnost, ochotu v případě nutnosti pracovat i přesčas a trestní bezúhonnost.

Nabízíme Vám jisté pracovní místo ve firmě s dlouholetou tradicí a Vaše mzda tomu bude plně odpovídat. Určitě Vás potěší i variabilní složka mzdy, příspěvek na penzijní či životní připojištění anebo volnočasové aktivity, slevu na nákup IT komponentů, slevu do sportovních areálů, čtvrtletní odměny dle hospodářských výsledků společnosti a další. Budeme na Vás myslet i na Vánoce a v případě životních a pracovních jubileí.K tomu od nás dostanete 5 týdnů dovolené, přispějeme Vám na závodní stravování, čištění pracovních oděvů můžeme se dokonce podílet na Vašem řešení nutnosti bezúročné půjčky.V neposlední řadě pro Vás máme připraven také propracovaný systém dalšího vzdělávání.

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis a my už se s Vámi spojíme. Těšíme se na Vás!

~~Souhlas se zpracováním osobních údajůOdpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, 614 00 Brno Husovice, souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic ve společnosti VUES Brno s.r.o..VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu.Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.