Svářeč ZK 135 - Choceň

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu uchazeče na pozici svářeč s ZK 135.

Náplň práce

  • - svařování CO2 podvozkové rámy pro kamiony

Požadujeme

  • - vyučení ve strojírenském oboru
  • - platný průkaz ZK 135
  • - praxi ve svařování alespoň 2 roky
  • - spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme

  • - dlouhodobá spolupráce
  • - péče našeho koordinátora
  • - výborné platové ohodnocení a mzdu vždy včas
  • - zázemí silné a stabilní spolupráce
  • - možnost zajištění ubytování přímo v areálu podniku
  • - nástup ihned

Místo pracoviště: Choceň (Ústí nad Orlicí okres, Pardubický kraj)

V případě zájmu mi zasílejte své životopisy.

Firma: Wincott People

Kontakt: Anna Závodná
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Telefon: 734 798 352
734 798 352

Místo práce: Choceň

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé