SVÁŘEČ - CO2 - HPP

Již druhé desetiletí strojírenská společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. Benešov vyrábí a dodává ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu, ocelové nádrže, sila a zásobníky, komponenty pro obalovny a betonárky, sila a násypky, čerpací stanice na pohonné hmoty, akumulační nádrže, zařízení pro energetiku a ekologii, výrobky z nerezu.

Náplň práce:

  • svařování rozličných výrobků a materiálů dle získaného oprávnění na základě výkresové dokumentace a technologických postupů
  • broušení
  • vykonávání vazačské činnosti v rozsahu daném získaným oprávněním
  • manipulace s jeřábem dle získaného oprávnění
  • provádění oprav

Požadujeme:

  • platný svářečský průkaz - minimálně základní kurz ZK 135, státní zkouška pro CO2 dle EN 287.1 výhodouvyučení ve strojírenském oboru - výhodou
  • praxe - výhodou
  • znalost čtení výrobní dokumentace - popř. zaučíme
  • pracovitost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • odborný a kvalifikační růst - školení, kurzy, stáže
  • smluvní mzdu (základ + prémiové složky + motivační složky)
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75% částky veřejné dopravy (mimo MHD)
  • možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55%
  • možnost ubytování ve vlastní ubytovně
  • stabilizační odměny
  • mimořádné odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity

V případě zájmu o tuto zašlete Váš životopis na e-mail: Lenka.Karmazinova@baest.cz, popř. na tel.: 317 753 209

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Kontakt: Lenka Karmazinová
Černoleská 1930
256 01 Benešov

Telefon: 317 753 209
725 782 064

Místo práce: Benešov u Prahy

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé