Svářeč okres Kladno

Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí vypsala výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Hledáte uplatnění v prosperující firmě s dlouholetou tradicí? Rozumíte svařování a chcete se v něm i nadále realizovat? Potom čtěte dál!

Náplň práce

  • výroba ocelových konstrukcí
  • svařování ocelových dílců o hmotnosti několika tun (desítky tun)

Požadujeme

  • schopnost pracovat ve výškách a uzavřených prostorech
  • platné zkoušky:

ČSN EN 287-1 135/136 P BW 2 S/P t12,5 a t14,0 PF ss nb/ml

ČSN EN 287-1 135/136 P FW 2 S/P t 10,0 PF ml

nebo

ČSN EN 287-1 135/136 P BW 2 S t12,5 PF ss nb

ČSN EN 287-1 141 T BW 8 S t3,6 D60,0 PC ss nb

  • praxe v oboru alespoň 2 roky
  • znalost, orientace a čtení technické dokumentace
  • zkušenosti s ultrazvukovou kontrolou svaru
  • drážkování uhlíkovou elektrodou
  • platné jeřábnické a vazačské zkoušky

Nabízíme

  • jistotu stabilního zaměstnání
  • smlouvu na HPP
  • možnost nastoupit ihned nebo dohodou
  • odpovídající platové ohodnocení + odměny
  • benefity společnosti

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 136456

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé