Systémový specialista skladu

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Řídí a provádí kontrolu skladovacích operací s programově řízeným režimem.
  • Provádí skladové inventury.
  • Vede dokumentaci cyklické inventury – cycle counting.
  • Řídí kolektiv lidí a kontroluje jejich činnost.
  • Zavádí systémové změny do procesů skladování a materiálových toků.
  • Monitoruje a vyhodnocuje kritické ukazatele skladových operací v systému SAP.

Požadujeme :

  • SŠ vzdělání,
  • Znalost systému SAP – warehouse mng a Excel,
  • Komunikativní úroveň AJ,
  • Zkušenost s vedením lidí,
  • Analytické myšlení,
  • Týmový duch,
  • Zkušenost s vedením projektů a praxe v Automotive výhodou.

Nabízíme :

  • Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Práci v profesionálním týmu.
  • Vzdělávací a jazykové kurzy.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování a kulturu.

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé