Team leader výroby - Benešovsko

Pro našeho zákazníka, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Team leadera na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

  • koordinace výrobního týmu operátorů výroby a brigádníků
  • plánování a monitoring výroby
  • každodenní komunikace s vedoucím výrobního týmu a ostatními odděleními zajišťujících výrobu
  • zajištění dodržování hygienických požadavků a bezpečnosti práce

Požadujeme

  • SŠ (ideálně potravinářského nebo technického směru)
  • zkušenosti s vedením výrobního týmu
  • samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti
  • schopnost práce ve 2 směnném provozu (12h směny)
  • výborný zdravotní stav
  • dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • benefity (jídlo kolem 25-30 Kč, příspěvky na penzijní připojištění, dovolená nad rámec zákona..)
  • možnost kariérního a profesního růstu
  • pracoviště Benešovsko
  • nástup ihned

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete pracovat v přátelském a otevřeném prostředí se silným zázemím úspěšné společnosti? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 137651

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé