TEAMLEADER do nového výrobního závodu / start-up, Hranice

Rostoucí , významná španělská společnost Grupo Antolin, která se více jak 50 let specializuje na výrobu interiérů pro automobilový průmysl, hledá do svého výrobního týmu v Hranicích na Moravě nové kolegy a kolegyně pro start-up nového závodu.

Hledáme nové kolegy do oddělení Výroby na NOVÉ pozice TEAMLEADER – VEDOUCÍ SMĚNY

Náplň práce:

• vedení kolektivu operátorů, tvorba plánu směn• podílí se na výrobním plánu• zajišťování operativních plánů výroby• kontrola dodržování technologie výroby• zabezpečení vedení evidence technické dokumentace• zodpovědnost za technický stav používaných výrobních i přepravních zařízení• zodpovědnost za BOZP a PO na pracovišti a zaškolování zaměstnanců

Nabízíme:

• Motivující mzdové ohodnocení +  výkonnostní bonus• Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u nového zaměstnavatele v regionu• Zázemí v moderním prostředí - nové technologie, rozvíjející se prostředí• Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, účast na zajímavých projektech, využití AJ• Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU, a další)• Nástup IHNED nebo po dohodě, lokalita pracoviště – CTPark Hranice

Požadujeme:

• SOU, SŠ, obor strojní či technický výhodou• Schopnost vést, řídit a organizovat práci podřízeným• Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním prostředí výhodou• AJ alespoň na základní úrovni• Stresuodolnost, důvěryhodnost, spolehlivost, zájem o automotive , pro-aktivita, schopnost nést odpovědnost za vlastní rozhodnutí• Čistý TR

Místo práce: Hranice

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé