Teamleader / operátor balící linky - Plzeňsko

Láká Vás práce pro mezinárodní společnost nabízející širokou škálu benefitů? Nebojíte se samostatně rozhodovat? Troufnete si vést menší tým lidí? Nebo jste absolvent a hledáte zajímavou práci, která nastartuje Vaši kariéru?

Pokud na většinu otázek odpovídáte ANO, hledáme právě Vás!

Nabízíme

  • motivační ohodnocení až 23 000,- měsíčně!
  • 13. PLAT!
  • práci v přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • vzdělávací a jazykové kurzy zdarma!

Náplň práce

  • obsluha kompletační nebo balící linky
  • vedení menšího počtu spolupracovníků (4 lidé)
  • kontrola kvality a kvantity kompletovaných komponentů
  • práce s počítačovým systémem
  • práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • týmového ducha, pečlivost, spolehlivost
  • technické vzdělání nebo praxe na obdobné pozici výhodou - ne podmínkou!
  • technické myšlení, ochotu pracovat se stroji
  • základny práce s počítačem

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Králová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143881

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé