Technický dozor (TDI) - stavební část

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • stanovení a kontrola výměr prací a dodávek stavební části projektu
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • kontrola ocenění projektu a kontrola ocenění změn v průběhu projektu
  • kontrola dodržování technických požadavků podle zákona, norem, předpisů a povolení
  • kontrola dodržování zásad BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • kontrola kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů prací
  • úzká spolupráce s dalšími TDI a projekt manažery jednotlivých profesí
  • spolupráce při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavateli
  • účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice
  • výběrová řízení na subdodavatele a jejich následná kontrola
  • kontrola uzavírání smluv s dodavateli
  • kontrola, koordinace, řízení prací a projektů
  • kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací
  • kontrola kvality a dodržování termínu provedených prací
  • kontrola průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
  • spolupráce s Project managerem na kontrole a vyhodnocování plnění HMG projektu
  • spolupráce s Cost managerem na odsouhlasování plateb / fakturace dodavateli
  • organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků
  • kontrola a kompletnost projektové dokumentace
  • zajištění dokumentace skutečného stavu
  • řízení kontrolních dnů
  • příprava a předání díla objednateli
  • řešení a dohled nad reklamacemi až do úspěšného vyřízení

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu Slovenska
  • práci na atraktivním projektu v oblasti výstavby průmyslových staveb
  • nástup možný dohodu/ ihned - práce jako SZČO

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • komunikativnost, důslednost
  • ochotu k cestování
  • flexibilitu

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.czDěkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: HR oddělení
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Bratislavský kraj, Nitranský kraj, Slovensko

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé