TECHNICKÝ KOORDINÁTOR ÚDRŽBY - AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste technický typ a máte zkušenosti s údržbou zařízení, seřizováním strojů a zajišťováním oprav? Jste zároveň organizační typ schopný vést lidi a umíte komunikovat v němčině?

Pak jste ten pravý typ odborníka pro tuto pracovní pozici. Zašlete nám Váš profesní životopis v ČJ a NJ a ucházejte se o tuto pozici ve firmě s mezinárodním zázemím.

TECHNICKÝ KOORDINÁTOR ÚDRŽBY – AUTOMOTIVE (30 – 35000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení a zajištění oprav, seřízení a údržby zařízení a strojů
  • Plánování preventivních oprav, dohled na náhradní díly
  • Spolupráce na nových projektech
  • Kontrola kvality v oblasti údržby
  • Tvorba směrnic, evidencí, analýz

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti se zajímavým výrobním programem
  • Zajímavá práce v přátelském kolektivu s možností profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce
  • Motivační bonusy
  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojní
  • Praxe v údržbě ve strojírenské firmě min 2 roky
  • NJ – pro komunikaci s kolegy a nadřízenými z Německa
  • Zkušenost se SAP
  • Znalost metod FMEA, 5S, OEE a dalších
  • Znalost legislativy týkající se údržby
  • Ochota cestovat, pečlivost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 10129

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé