TECHNICKÝ OBCHODNÍK JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte samostatnou práci, kde si můžete sami ovlivnit výši výdělku? Nebojíte se hovořit anglicky? Láká Vás práce s novými technologiemi? Jste ABSOLVENT? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Mezinárodní společnost působící ve strojírenství hledá do obchodního týmu kandidáta na pozici TECHNICKÝ OBCHODNÍK JUNIOR

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky, sledování spokojenosti zákazníků
  • Odborné a technické poradenství
  • Monitorování trhu, konkurence
  • Účast na propagačních akcích, veletrzích

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s přátelským kolektivem
  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie z prodeje)
  • Možnost růstu
  • Vzdělávací a školící kurzy v ČR i zahraničí
  • Možnost práce na IČO
  • Výkon práce: Moravskoslezský kraj

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výborné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Odolnost vůči stresu
  • Smysl pro obchod

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Markéta Kadlecová
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 773773884

Kód: 11571

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé