Technik kvality

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Péče o svěřené zákazníky
  • Určení, zavedení a dohled nad plněním nápravných opatření kvality pro zákazníky
  • Zavedení vhodnějších nápravných opatření k dosažení optimální kvality výrobků
  • Sledování nápravných opatření ze strany reklamace a auditů
  • Vytvoření počáteční zprávy kontroly vzorků a hodnocení APQP zpráv
  • Školení zaměstnanců v otázkách souvisejících s kvalitou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický obor
  • Praxe v oboru strojírenství
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Uživatelská znalost MS Office, znalost Palstat výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, ochota cestovat

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost seberealizace a profesního růstu

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé