TECHNIK PRO NEDESTRUKTIVNÍ TESTOVÁNÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s metodikami nedestruktivního testování strojních zařízení, jako jsou termodiagnostika či vibrodiagnostika?

Rád byste své dovednosti uplatnil ve firmě, která kromě práce s nejmodernějšími technologiemi používanými v automatizované výrobě může také nabídnout širokou škálu zaměstnaneckých benefitů?

Pak nám pošlete Váš životopis na pozici:

Náplň práce

  • Vibrodiagnostické testování strojních zařízení
  • Termodiagnostické testování strojních zařízení
  • Ultrazvukové testování strojních zařízení
  • Analýza výsledků nedestruktivního testování a aplikace poznatků do preventivních plánů údržby
  • Práci v týmu na plánech pro modernizaci strojního parku

Nabízíme

  • Nadstandartní mzdu
  • Výkonové finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Jazykové vzdělávání a možnost cestovat v rámci výkonu práce
  • Další benefity (akce pro zaměstnance, pracovní vybavení atd.)
  • Práci v okresu Olomouc

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství, elektrotechnika, obory aplikované fyziky aj.)
  • Orientace v problematice nedestruktivního testování
  • Znalost cizího jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni a ochota se dál vzdělávat
  • Flexibilita (pracovní cesty jsou součástí náplně práce)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 12073

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé