TECHNIK oprav elektroniky 14. - 20.000 Kč čistého

Získejte praxi jako absolvent, rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu – opravy elektroniky, hledáme kandidáty na pozici Elektrotechnika - diagnostika a pro opravy elektroniky.

Požadujeme

  • SOU elektro nebo praxe v elektroprůmyslu (výroby/opravy)
  • v případě žen - jednodušší obsah práce a podmínkou alespoň zkušenost v elektro oboru
  • manuální zručnost a pečlivost
  • základy AJ
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na 2 směny Po-Pá

Nabízíme

  • práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • ČISTÁ MZDA 14. - 20.000 čistého (dle praxe, zkušeností, odprac. hodin)
  • možnost přivýdělku
  • dlouhodobá spolupráce
  • dotované závodní stravování
  • benefity – 13.plat a 5 týdnů dovolené
  • svozový autobus Kladno a Rakovník zajištěn
  • dobrá dojezdnost z okolí do 20km - příspěvek na vlastní dopravu

Náplň práce

  • jednoduché vyhledávání závad elektro přístrojů - slaboproud
  • odstraňování závad
  • práce dle manuálu
  • práce s interním systémem / databáze

Kontakt

  • v případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 608 094 555

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Helena Kachlíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 136735

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé