Technik (programátor) PLC pro průmyslovou automatizaci

Zahraniční firma se sídlem v Praze působící v oblasti řízení projektů u automatizace logistických a dopravníkových technologií v České republice a okolních zemích střední Evropy přijme pracovníka v hlavním pracovním poměru do pozice:

Technik(programátor) PLC pro průmyslovou automatizaci

Požadavky:

- zkušenosti s programováním PLC ( vítány pro Siemens Simatic a vizualizací WinCC a WinCC Flexible)

- podmínkou je vyhláška č. 50/78 od § 6 a vyšší

- VŠ/SŠ: SŠ (min. 2 roky odborné praxe) , VŠ ( min. 1 rok odborné praxe)

- angličtina alespoň na komunikativní úrovni

- ŘP

- ochota cestovat po ČR a do zahraničí (střední Evropa)

- vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

- účast při montážích a při najíždění a oživování seřizování strojů a zařízení

- vytváření SW pro PLC ve vazbě na požadované funkce dopravníků, regálových zakladačů a jednoúčelových strojů

- zpracování podkladů pro programování a vizualizaci

- programování vizualizace na uživatelských panelech

- jednání se zákazníky a dodavateli

- podpora záručního a pozáručního servisu

Nabídka:

- nástupní plat dle praxe a zkušeností od 45.000 Kč do 50.000 Kč·platový postup

- odměny a benefity

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 602 640 076

Firma: KOREKT Praha

Kontakt: Pod Kavalírkou 12
150 00 Praha 5

Telefon: 257327801
602640076

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé