Technolog

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za zavádění nového výrobku do procesu (příprava výrobního procesu, vyrobitelnost, validace)
  • Zodpovědnost za snižování kontaminace ve výrobním procesu
  • Návrhy technolog. rozmístění strojů a toky materiálu, práce na zlepšování výr. procesu (Poka-Yoke, Jidoka,TPM)
  • Zpracování technolog. postupů a instrukcí, podíl na FMEA procesu
  • Zpracování tech. specifikace strojů, zařízení a přípravků
  • Řešení kvalitativních problémů s cílem snižování zmetkovitosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání strojírenského zaměření
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Pokročilý uživatel PC (MS Office, CAD)
  • Technické myšlení, analytické schopnosti, samostatnost
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení
  • Možnost pracovat v mezinárodním týmu
  • Prodej výrobků se slevou
  • Dovolená navíc – celkem 5 týdnů
  • Závodní jídelna a kantýna
  • Další benefity

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 27000 - 30000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé