Technolog elektro výroby - Kladensko

Máte elektrotechnické vzdělání? Domluvíte se anglicky? Láká Vás práce pro stabilní mezinárodní společnost?

Pokud ANO, nabízíme Vám zajímavou příležitost!

Náplň práce

  • přijetí a zpracování zákaznických požadavků na výrobu elektronických komponentů
  • posouzení a doplnění dokumentace poskytnuté zákazníkem
  • návrh technologických postupů výroby
  • spolupráce při kalkulaci výrobních nákladů
  • evidence a správa výrobní dokumentace

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • příspěvek na stavování
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • 5 týdnů dovolené (po 1. odprac. roce)
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odprac. roce)
  • možnost jazykového vzdělávání

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru - ideálně elektro
  • znalost elektronických součástek a souvisejících technologií velkou výhodou
  • zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • pokročilá znalost MS Office
  • technické myšlení a zájem o techniku

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na praha@jobleader.cz nebo nás kontaktujte na 774 285 555.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lucie Thímová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146337

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé