Technolog obrábění

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zakázkovou strojírenskou výrobou z oblasti ocelových konstrukcí, v současné době hledáme zkušeného technologa obrábění!

Náplň práce

Vytváření technologických postupů na základě technologické dokumentace

Normování výroby

Zodpovědnost za časové a výkonové normy

Tvorba kalkulací

Vyhodnocování efektivity výrobního procesu

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání

Praxe v oboru min. 3 roky

Řidičský průkaz sk. B

Výhodou znalost programů Autodesk Inventor, AutoCad, TPV 2000, ITCE 530i, Draft Sight

Nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení

Zázemí rozvíjející se společnosti

Závodní stravování, příspěvěk na stravování

Možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce: Chrudim

V případě zájmu zašlete své CV na adresu recruitment@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 132346

Místo práce: Pardubický kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé