TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte bohaté zkušenosti v oblasti třískového obrábění a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru?

Pak nehledejte dál a pošlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ (30 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrh nových technologií v oblasti obrábění
  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Zpracování veškerých podkladů a cenových návrhů
  • Komunikace s ostatními odděleními

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na PP, ŽP
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor strojírenství
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka - alespoň pro čtení technické dokumentace
  • Orientace v technické dokumentaci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Barbora Hamzíková

Telefon: +420 775787341

Kód: 8419

Místo práce: celá ČR, Slovensko, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé