Technolog předvýroby

MESIT holding, a.s., představuje kapitálově a technologicky provázanou skupinu společností, která se zabývá převážně vývojem a výrobou komunikační a navigační techniky, digitální a analogové elektroniky pro armádu, policii a průmyslové aplikace. Výrobní i obslužný potenciál je soustředěn v jednom areálu, který je komplexně vybaven potřebnou infrastrukturou. Hlavní strategií společností skupiny MESIT holding je maximální vstřícnost k zákazníkům, vysoká kvalita výrobků, zajištěný servis, garance dlouhodobé výroby náhradních dílů a další modernizace.

Požadujeme

přehled o výrobních technologiích, strojírenských materiálech a povrchových úpravách (výhodou), praktické zkušenosti s třískovým obráběním a soustružením, tvářením a svařováním, znalost tvorby technologických postupů včetně normování spotřeby času (výhodou), znalost programování obráběcích CNC strojů v prostředí EDGECAMzákladní znalosti konstruování v CAD prostředízkušenosti s návrhem výrobních přípravkůpraxe na obdobné pozici vítána, anglický jazyk (výhodou), ŘP skupiny B

Náplň práce

tvorba pracovních postupů a noremtvorba programů pro CNC soustruh a obráběcí centrum

Nabízíme

perspektivní zaměstnání u dlouhodobě prosperující firmyvýborný pracovní kolektiv otevřený novým nápadůmrychlý profesní i osobní růst5 týdnů dovolenédotovaná strava v závodní jídelnějazykové vzděláváníodborné vzdělávací kurzy a školenímzdové rozpětí: 24 000 – 35 000 dle praxe a zkušeností

Firma: MESIT holding, a.s.

Kontakt: Petra Lakosilová

Kód: 31153

Místo práce: Uherské Hradiště

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé