Technolog střižných nástrojů nebo vstřikovacích forem

Významná česká strojírna a nástrojárna v okrese Trutnov, přijme v souvislostí z rozšiřováním výroby do hlavního pracovního poměru 2 zaměstnance do pozice:

1) Technolog střižných nástrojů

(pracoviště je v okrese Trutnov!!)

a

2) Technolog vstřikovacích forem

Požadavky:

- VŠ nebo SŠ ( I bez maturity) - strojní vzdělání

-věkově neomezené

- minimální praxe ve strojírenském oboru na stejné nebo podobné pozici minimálně 3 roky

- čtení technických výkresů

- zkušenosti ve strojní výrobě - výhodou

Pracovní náplň:

- technolog č.1 stanovuje technologické postupy výroby střižných postupových nástrojů

- technolog č. 2 stanovuje technologické postupy výroby forem pro vstřikování plastů

- Řídí oblast výroby a péče o základní fondy akciové společnosti

- Řídí průběh výrobního procesu

- Koordinuje zhotovení dílů pro zakázkovou výrobu

- Projednává zajištěnost výroby jednicovým a režijním materiálem

- Stanovuje rozhodující úkoly pro jednotlivá výrobní střediska

- Vede evidenci rozpracované výroby na jednotlivých výrobních stř.

- Vyhodnocuje plnění plánu výroby

- Vypracovává nabídkové kalkulace pro nové externí výrobky

- Zabezpečuje změnové řízení externí technické dokumentace

- Zajišťuje konstrukčně technologické prověrky

- Zajišťuje prověrky technologické kázně

- Zajišťuje schvalovací řízení konstrukčních výkresů v oblasti materiálové a v oblasti povrchových úprav

- Zpracovává souhrnné normy času pro jednotlivé operace výroby dle technologických postupů

- Zpracovává plán TPV a sleduje jeho plnění

- Zpracovává základní a operativní kalkulace výrobků

- Kontroluje, zda zaměstnanci dodržují zákonná ustanovení, platné bezpečnostní předpisy, normy a pokyny

- Koordinuje spolupráci s kontrolními orgány inspektorátu bezpečnosti práce

- Spolupracuje na návrzích k odstranění zjištěných závad BOZP

- Organizuje plánování programování CNC strojů s ohledem na termíny zakázek

Nabídka:

- nástupní fixní plat btto: 33.000-35.000

- příplatky

- stravenky

- životní nebo penzijní pripojištění

- ubytování je možné ze strany zaměstnavatele zabezpečit, ale finanční úhradu si provádí zaměstnanec

- v případě kvalitních pracovních výsledku platový postup, možnost i profesního postupu

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 602 640 076

Firma: KOREKT Praha

Kontakt: Ing. Miroslav AMBROŠ
Pod Kavalírkou 12
150 00 Praha 5

Telefon: 602640076

Místo práce: Trutnov

Plat: 33000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé